درباره ما

15 سال سابقه در انجام پروژه های صنعتی

شرکت بهراد گستر آسیا دارنده برند کیان گاز استیل با بیش از 15 سال سابقه کار و اجرای بیش از صدها پروژه از قبیل بیمارستانها مجموعه های نظامی دانشگاهها و مراکز آموزشی پتروشیمی و صنایع وابسته پالایشگاههای نفت و گاز و کارخانجات فولاد و مس و آلومینیوم هتل ها تالارها .... برگ زرینی در صنعت این کشور به ارمغان آورده است.

افتخارات و تولیدات ما

مفتخریم به اطلاع برسانیم این شرکت در راستای پروژه های علمی و صنعتی در استاندارد سازی فضای آشپزخانه و بهینه نمودن تجهیزات آشپزخانه های سنتی به صنعتی شروع به فعالیت نموده است.

این مجموعه بعنوان اولین و تنهاترین شرکت در زمینه طراحی و اجرا ابنیه مراکز پخت و تولید کننده تجهیزات صنعتی آشپزخانه به طور همزمان شروع به فعالیت نموده است.

ما با به کارگیری سیستم مهندسی پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیا و با در نظر گرفتن اقلیم و فرهنگ پخت و ذائقه مشتریان شروع به طراحی و اجرا و تجهیز مجموعه ها می نماییم از محصولات تولیدی این شرکت میتوان به انواع دیگ های پخت برنج و خورشت و سرخ کن، کباب پزهای صنعتی، فرهای سوپر هیت، اجاق گازهای 4 شعله و زمینی، دستگاههای آماده سازی و توزیع، ماشین الات شستشوی ظروف در ابعاد و ظرفیتهای متفاوت نام برد که استفاده از این تجهیزات باعث صرفه جویی در هزینه وقت و بالا رفتن ایمنی در آشپزخانه می شود.

گواهینامه ها و مدارک

نظرات بزرگترین خریداران ما

ما از محصولات شما رضایت کامل داریم

ما از بابت خرید اخیر کلیه تجهیزات آشپزخانه از جمله انواع دیگ ها و فرها از شما متشکریم. ما از حمایت و خدمات پس از فروش شما سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر خرید دوباره به شما در آینده هستیم. 

مدیریت رستوران پرواز

از تجربیات ما بدانید
9

دسته محصول

20

محصول مختلف

88

نمونه کار موفق

5

نمایندگی فروش